Turniket TS1000PRO
Elan kodu: 819
Kateqoriya Təhlükəsizlik sistemləri
Turniket
Qiymət 1 090 Azn
ZKTeco Turniket TS1000PRO
AC 100V to 120V or 200V to 240V, 50/60Hz
-28 °C - 60 °C aralığında çalışır.
Keçid sürəti :
Kartla 30 nəfər 1 dq ərzində
Barmaq izi ilə 25 nəfər 1 dq ərzində
Ölçüləri - 520*310*1010 ( mm )
Çəki 36kq
ƏDV DAXİLDİR.
BÜTÜN MALLAR TAM RƏSMİ ZƏMANƏTLƏ SATILIR.
ÇATDIRILMA MÜMKÜNDÜR.
Malın tipi: Girişə nəzarət və idarəetmə sistemi
Malın növü: Turniketlər
Euroclima
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tarix: 15.08.2023
Turniket TS1000PRO
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Turniket sistemləri
Hündürlük: 900 mm - 1200 mm (istifadə tələblərinə görə dəyişə bilər) Genişlik: 550 mm - 600 mm (bir nəfərin keçməsi üçün uyğun ölçü) Dərinlik: 300 mm - 400 mm (quraşdırılacaq ərazinin ölçüsünə görə
900 Azn
Turnuketlərinin quraşdırılması Bakı Ds-k3b411blx-l Hikvision
1927 Azn
Vip turniket
Turniket 3 ədəd (şüşəli) Model: DS210 Ölçü: 1400 x 200 x 100 mm Keçidin eni: 600-900 mm Enerji istehlakı: AC100-240V VAC, 50/60Hz İş gərginliyi: 24V Vip turniket ,Turniket , turniket quraşdırılması Malın tipi: Girişə
Mağaza6200 Azn
Tripod Turniket Quraşdırılması
Tripod Turniket Qiyməti Hündürlük: 900 mm - 1200 mm arasında dəyişir (istifadə tələblərinə görə dəyişə bilər). Genişlik: 500 mm - 600 mm (bir nəfərin keçməsi üçün uyğundur). Dərinlik: 300 mm - 400 mm (quraşdırılacaq
870 Azn
Bewel tripod turniket sistemi
Şirkət850 Azn
İkitərəfli turniket
Double Turniket (İkitərəfli Turniket) Rabitə: TCP/IP Materialı: 304 paslanmayan polad Qol uzunluğu: 510 mm Keçid eni: 600 mm Materialın qalınlığı: 1,5 mm Ölçü: 420*330*980mm Çəki (kq): 25 kq Kart oxuma pəncərəsi:
Mağaza1900 Azn
Vip turniket Photocell
Məhsulun adı: Supermarket Girişi Turniket Material: 304 paslanmayan polad Zəmanət: 1 il Ölçü: 223 sm (H) * 83 sm (W) * 73 sm (D) / xüsusi Keçmə sürəti: 30-40 nəfər/dəq Enerji təchizatı: 220VAC/110VAC Növ: Tək nüvəli İş
Turniket Quraşdırılması Bridge style tripod turnstile
1045 Azn
Vip turniket
Turniket sistemi Onedoors
Mağaza590 Azn
Turniketlərin quraşdırılması və Staışı
Keçid sayısı 2 nəfər eyni anda Keçid sürəti 30-40 nəfər/dəqiqə Çərçivə materialı Paslanmaz polad və şüşə Əsas enerji təchizatı AC 110V-240V, 50/60Hz Keçid növü RFID, şifrə, barmaq izi, üz tanıma İnteqrasiya Video
Vip Tripod Turniket Şüşəsi
Korporativ qərargahdakı personala nəzarət Estetikanın üstün olduğu yerlər üçün idealdır Qanadları ya şüşədən hazırlanmışdır 110 və ya 220 Vac ilə işləyir Daxili gərginlik 24 Vdc
Turniket
Turniket – giriş idarəetməsi
Hündürlük: 1000 mm - 1200 mm (İstifadə sahəsinə görə dəyişə bilər) Genişlik: 600 mm - 1000 mm (bir nəfərin keçməsi üçün geniş keçid) Dərinlik: 300 mm - 500 mm (ərazinin ölçüsünə görə dəyişə bilər) Turniket – Giriş
700 Azn
Parking Sistemi Quraşdırılması Parking system
Marka: Smart Parking İstehsal: Çin Qolun uzunluğu 6m İşləmə gərginliyi:220V 50Hz Qorunma sinfi İP 56 Eni 32sm, hündürlüyü 91.5sm 1-il Zəmanət Komplekt: Şlaqbaum 6metr Pult 2 ədəd Stoyka