Perforator Pamer PP1200-42PR
Elan kodu: 25881
Kateqoriya Elektrik
Perforator
Qiymət 445 Azn
PP1200-42PR modeli 235-514 dəqiqədə fırlanma sürəti və 1350-2950 dəqiqədə zərbə sürəti ilə işinizi sürətləndirir, 2-10 Joule zərbə enerjisi ilə isə ən sərt səthlərdə belə rahatlıqla dəlik açmağa imkan verir. Maksimal burğu diametri 42 mm, içiboş koronka ilə isə 110 mm-ə qədər dəliklər açmaq mümkündür, betonda isə optimal diametr 18-30 mm aralığındadır.
Yasharoglu
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tarix: 24.05.2025
Perforator Pamer PP1200-42PR
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Bosch perfarator Və laqonda
Hər iki məhsul mis sargiynadir məhsul Bosch 2-26 perfarator Bosch 115mm laqonda məhsul 3 ay zəhmət verilir