Perforator Keman KM1C-K-32ME
Elan kodu: 25880
Kateqoriya Elektrik
Perforator
Qiymət 125 Azn
Keman brendinin yüksək keyfiyyət standartlarına cavab verən KM1C-K-32ME modeli, tikinti və təmir işlərinizdə sizə güclü və effektiv dəstək təqdim edir. 1500 Vt gücündə mis motoru ilə bu perforator, 220 V/50 Hz gərginlikdə işləyərək, ən çətin materiallarda belə rahat və sürətli dəlmə işlərini təmin edir.
Bu model SDS-Plus patron növü ilə təchiz olunub ki, bu da alətin müxtəlif ölçülü və növ burğularla uyğunluğunu artırır. Maksimal dəlmə diametri poladda 13 mm, betonda 32 mm və taxtada 42 mm olmaqla, geniş diapazonda iş imkanları yaradır. 5.5 Joule zərbə qüvvəsi və 4250 zərbə/dəq zərbə sürəti, perforatorun yüksək performansını və işin səmərəliliyini təmin edir.
2 metr uzunluğunda H07RN-F 2x1.0mm² VDE kabeli ilə təchiz edilmiş bu perforator, həmçinin əlavə tutacaq, müxtəlif ölçülü drel bitaları, kömür fırçalar, tozdan qoruyucu və yağ kimi aksesuarlarla komplektləşdirilib. 5.1 kq çəkisi ilə həm güclü, həm də nisbətən yüngül dizayna malikdir.
Yasharoglu
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tarix: 24.05.2025
Perforator Keman KM1C-K-32ME
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Perforator Bosch GSH 16-30
Şirkət2350 Azn
Bosch perfarator Və laqonda
Hər iki məhsul mis sargiynadir məhsul Bosch 2-26 perfarator Bosch 115mm laqonda məhsul 3 ay zəhmət verilir