ev temiri

Dam örtükləri

Elan kodu: 20840

Kateqoriya Dam və örtüklər
Dam örtükləri

Qiymət 5 Azn

GENIRON GROUP (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0553998XXXnömrəni göstər

Dam örtüyü tikilini yağış, qar, külək, günəş və temperatur dəyişmələrindən qoruyan üst qatdır. Seçim iqlim şəraiti, bina növü və büdcədən asılıdır.

Ən çox istifadə olunan dam örtükləri

1. Sendviç panel (dam üçün)

İstilik və səs izolyasiyalı

Sürətli montaj

Sənaye binaları, anbarlar üçün ideal

Metal konstruksiya ilə uyğundur

2. Trapez metal list (profil dəmir)

Yüngül və möhkəm

İqtisadi variant

İzolyasiyasız və ya altına izolyasiya vurula bilər

Anbar, talvar, sexlərdə geniş istifadə olunur

3. Metal kirəmit

Estetik görünüş

Yaşayış evləri üçün uyğundur

Uzunömürlü və paslanmaya davamlı

4. Bitumlu şingil (yumşaq dam)

Səssiz və elastik

Meyilli damlar üçün

Villalar və fərdi evlərdə istifadə olunur

5. Keramik / beton kirəmit

Klassik və möhkəm

Uzun ömürlü

Ağırlığı çox olduğu üçün güclü konstruksiya tələb edir

6. Polikarbonat dam örtüyü

İşıqkeçirən

Terras, istixana, talvarlar üçün

Yüngül və elastik

Dam örtüyü seçərkən nəzərə alınmalı məqamlar

Bina növü (sənaye, yaşayış, anbar)

Damın maili dərəcəsi

İstilik izolyasiyası ehtiyacı

Büdcə

İqlim şəraiti


Tarix: 27.08.2026

Dam örtükləri
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Hər növ dam örtüklərinin sifarişiŞirkət

BİRBAŞA ZAVODDAN - SƏRFƏLİ QİYMƏTLƏR! Hər növ dam örtüklərinin və tikinti materiallarının sifarişi qəbul olunur! Dam örtükləri Taxta Dik və digər taxta materialları Obşivka Polluq Atmalar Alçipan və digər tikinti

Dam Örtüklərinin SatışıŞirkət

Dam Örtüklərinin Topdan və Pərakəndə Satışı! Zavodumuz yüksək keyfiyyətli dam örtüklərinin istehsalı və satışı ilə məşğul olan aparıcı müəssisələrdən biridir. Müasir istehsal texnologiyaları və peşəkar komandamız

Dam örtükləriŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Dam Örtüklərinin Topdan və Pərakəndə SatışıŞirkət

Dam Örtüklərinin Topdan və Pərakəndə Satışı - Şok Endirimlərlə! İstədiyiniz zövqə, rəngə və qalınlığa uyğun yüksək keyfiyyətli dam örtükləri sərfəli qiymətlərlə təqdim olunur! Zavod qiymətinə satış Topdan və pərakəndə

Dam ortuklerinin satışıŞirkət

DAM ÖRTÜYÜ ALMAQ İSTƏYİRSİNİZ? DAYANIN! Əvvəlcə bizim qiymətlərlə tanış olun! Topdan və pərakəndə satış Kreditlə əldə etmək imkanı Münasib və sərfəli qiymətlər ŞOK ENDİRİM fürsətləri! Evinizə keyfiyyət, büdcənizə qənaət

Profnastil dam örtüyüŞirkət

Profnastil dam örtüklərinin satışı həyata keçirilir. Müxtəlif təyinatlı tikililər üçün nəzərdə tutulmuş modellər mövcuddur. Başlıca Xüsusiyyətlər - Müxtəlif dalğa formalarına malik profnastil modelləri mövcuddur. -

Kreditlə Dam örtükləriŞirkət

Kreditlə, tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə dam örtükləri! Dam örtüklərinin hazırlanması və quraşdırılması Hər növ dam örtükləri Keyfiyyətli material və peşəkar işçilik Kreditlə ödəniş imkanı Yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi ilə

Dam örtüklərinin satisi endirimliŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Dam örtükləriŞirkət

Dam örtüklərinin birbaşa zavoddan satışı! İstədiyiniz ölçüdə və qalınlıqda dam örtüklərini sifariş edə bilərsiniz. Məhsullarımız yüksək keyfiyyətli olub, uzunömürlü və davamlıdır. Satışda

4 Azn
Ucuz Dam örtüklərinin satisiŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Dam örtükləri ucuz qiymətəŞirkət

Dam örtuklerinin topdan və pərakəndən satşi.Bütün dam örtüklərimiz rəngdə, dizayn və ölçülərinə görə sizin istəyinizlə ən keyfiyyətli materiallarla hazırlanır və sizə təhvil verilir.Dam örtüklərin hazırlanması və

Ucuz Dam örtüklərinin satisiŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Şok endirimli Dam ortuklerinin satisiŞirkət

Dam örtükləri topdan ve perakende satiw merkezi.ve pewakar ustalarmiz terefinden ucuz qiymetlerle qurawdirilmasi.evlerinizi bize ehtibar edin ve esil keyfiyyetden yararlanin. ve istenilen olcude sifariw vermek mumkundur

Dam örtüklərinin satisi endirimliŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Kreditlə Dam örtükləriŞirkət

DAM ÖRTÜYÜ LAZIMDIR? BİZƏ MÜRACİƏT EDİN! KREDİTLƏ SATIŞ! MÜNASİB QİYMƏTLƏR! TOPDAN VƏ PƏRAKƏNDƏ SATIŞ! Metal kirəmit və dam örtüklərini sərfəli şərtlərlə əldə edin! İndi bizə yazın, qiymətləri öyrənin və sifarişinizi

Dam örtükləri ucuz qiymətəŞirkət

Bir başa zavoddan türk, koreya, alman, finlandiya, polşa və ukrayna istehsalı olan dam örtüklərinin topdan və pərakəndə satışı.pewakar ustalarmiz terefinden ucuz qiymetlerle qurawdirilmasi.evlerinizi bize ehtibar edin


temiri mebeller tikinti materiallari insaat mallari elektrik mallari ev tikintisi dam ortukleri modelleri inshaat genpower generator mini generator satisi solis traktor landini traktor benzin generator plastik dolab durba